معرفی جاروبرقی‌های اسپرو دوو

امروزه داشتن محیطی تمیز و پاکیزه دغدغه‌ای اساسی در زندگی تمام افراد به حساب می‌آید. برند لوازم خانگی دوو برای پاسخگویی به این نیاز، جاروبرقی‌های سری اسپرو را معرفی می‌کند. سری جاروبرقی‌های اسپرو دوو، با بهره‌مندی از جدیدترین تکنولوژی‌های روز در ساخت و طراحی جاروبرقی، با حذف گرد و خاک و سایر آلودگی‌ها، پاکیزگی را برای منزل شما به ارمغان می‌آورد. طراحی ارگونومیک، بکارگیری نسل جدید فیلتراسیون، تسلط کامل بر عملکرد جاروبرقی با پنل نمایشگر وضعیت LED، منجر به حذف کامل آلودگی‌های محیط منزل شما می‌شود. در ادامه این محتوا، قصد معرفی جاروبرقی‌های اسپرو دوو را داریم. در حال حاضر دو نوع جاروبرقی اسپرو وجود دارد که در ادامه به معرفی هر یک به صورت جداگانه خوهیم پرداخت.

معرفی جاروبرقی اسپرو بیسیک

جارو برقی اسپرو بیسیک در سه کد مدل مختلف به بازار عرضه می‌شود. کد مدل DVC-S22G با رنگ مشکی خاکستری، کد مدل DVC-S22P با رنگ مشکی صورتی و کد مدل DVC-S22W با رنگ مشکی سفید که پس از فرایند ساخت و طراحی، به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد.

معرفی سری لاکچری

جارو برقی اسپرو لاکچری در دو کد مدل مختلف به بازار عرضه می‌شود. کد مدل DVC-LH22B با رنگ مشکی آبی و کد مدل DVC-LH22R با رنگ مشکی قرمز که پس از فرایند ساخت و طراحی، به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد.

قابلیت‌های جاروبرقی‌های اسپرو دوو

جاروبرقی‌های سری اسپرو بیسیک و لاکچری با توان مصرفی 2100 وات و قدرت مکش 650 وات تمامی ذرات گرد و غبار را به طور کامل حذف می‌کند و با این کار، منجر به پاکیزگی منزل شما خواهد شد. این دستگاه‌ها دارای سیمی به طول 8 متر می‌باشند که با احتساب طول جاروبرقی و لوله تلسکوپی آن، دامنه‌ی شعاع عملکرد به 11 متر می‌رسد. بدین ترتیب، با استفاده از آن می‌توان محدوده وسیعی را نظافت کرد. کیسه جاروبرقی‌های سری اسپرو دوو با ظرفیت نگهداری 4.5 لیتر، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به میزان دفعات بیشتری منزل خود را تمیز کنید.

اشتراک گزاری

مطالب پیشنهادی

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.