جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معرفی ویژگی های ماشین لباسشویی سنیور

تصویر نویسنده

در این مقاله قصد داریم به معرفی ویژگی ها و تکنولوژی های ماشین لباسشویی سنیور دوو بپردازیم. همراهی هنر، ظرافت و تکنولوژی منجر به خلق تجربه ای بی نظیر از شستشوی لباس ها می شود. ماشین لباسشویی سنیور با 9 کیلوگرم ظرفیت شستشو، با استفاده از موتور دایرکت درایو نسل جدید و 14 برنامه شستشوی کاربردی، پاکیزگی لباس های شما را به ارمغان می آورد. این دستگاه برای خانواده هایی که از تعداد نفرات زیادی تشکیل شدند، یک انتخاب بی نظیر می باشد.

در ادامه مطلب تکنولوژی های مورد استفاده در ماشین لباسشویی سنیور را توضیح خواهیم داد.

 

طراجی مجلل ماشین های لباسشویی دوو

طراحی مجلل ماشین لباسشویی سنیور

در علم ارگونومی، رنگ هایی مانند رنگ های سفید و نقره ای به عنوان رنگ های خنثی شناخته می شوند. رنگ های خنثی این قابلیت را دارند که با اکثر وسایل تناسب و هماهنگی ایجاد نمایند. به همین دلیل برای هماهنگی کامل با دکوراسیون منزل، از رنگ سفید و نقره ای در طراحی بدنه ماشین لباسشویی سنیور استفاده می شود.

محفظه درام زمردی (Emerald Drum)

محفظه شوینده این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که سطح تماس لباس ها را با آب و مواد شوینده افزایش می دهد. بنابراین الیاف لباس ها به خوبی تمیز و پاکیزه می شوند. علاوه بر افزایش کیفیت شستشو، طراحی این درام به نحوی می باشد که از آسیب دیدن الیاف لباس ها جلوگیری می کند.

مصرف بهینه انرژی با ماشین لباسشویی سنیور

این دستگاه با رتبه انرژی A+++ و با 60 درصد کاهش مصرف انرژی، بهترین گزینه برای افرادی می باشد که به میزان دفعات بیشتری از ماشین لباسشویی خود استفاده می کنند.

موتور دایرکت درایو نسل جدید

موتورهای نسل جدید دایرکت درایو با قدرت بیشتر و میزان صدا و لرزش کمتری نهایت پاکیزگی لباس ها را برای شما به ارمغان می آورد. علاوه بر این، سنسور ضد لرزش MEMS، با سنجش میزان لرزش دستگاه در حین فرایند شستشو، با متعادل سازی وزن لباس ها، بهترین سرعت چرخش را انتخاب می کند. در نتیجه، میزان لرزش دستگاه کاهش میابد.

هفت برنامه جادویی شستشو

هفت برنامه‌ی شستشو با ماشین لباسشویی سنیور

این دستگاه دارای هفت حالت شستشو متنوع می باشد که به کمک آن ها، شستشوی متناسب برای هر نوع لباسی را ممکن می سازد. بنابراین لباس ها با بالاترین کیفیت ممکن شسته می شوند و از الیاف آن ها نیز محافظت می شود.

شستشوی سریع با ماشین لباسشویی سنیور دوو

با استفاده از این قابلیت شما می توانید تمامی لباس های خود و سایر اعضای خانواده  را در عرض 14 دقیقه به طور کامل بشویید. این قابلیت برای زمانی که شما در شستشوی لباس های خود عجله دارید فوق العاده کاربردی می باشد.

شستشوی سریع در ماشین لباسشویی سنیور دوو

قابلیت افزودن یا حذف لباس در حین شستشو

با استفاده از این قابلیت، شما می توانید تا چند دقیقه پس ازشروع فرایند شستشو توسط ماشین لباسشویی، لباس های دیگری را به دستگاه اضافه و یا کم نمایید.

قابلیت Steam Wash در ماشین لباسشویی سنیور

شستشوی کامل لباس ها با قابلیت بخار شوی این دستگاه، با استفاده از بخار آب انواع میکروب ها و آلودگی ها را از بین می برد و لباس ها را کاملا ضدعفونی می کند. علاوه بر این، پس از استفاده از این قابلیت الیاف لباس ها نرم تر شده و اتو کشیدن لباس ها ساده تر خواهد شد.

اسپری آب و مواد شوینده توسط دو نازل قدرتمند

ماشین لباسشویی سنیور دوو از دو جت آبپاش قدرتمند برخوردار می باشد که آب و مواد شوینده از این قسمت بر روی لباس ها اسپری می شوند. در این حالت لباس ها به صورت کاملا یکسان و یکنواخت به آب و مواد شوینده آغشته می شود. بنابراین کیفیت و دقت شستشوی لباس ها افزایش میابد.

شستشوی لباس ها با ماشین لباسشویی سنیور دوو

 

جمع بندی

با توجه به تمام نکاتی که ذکر شد، ماشین لباسشویی سنیور دوو با برخورداری از امکانات و تکنولوژی های روز، پاسخ گوی کامل نیاز های شما خواهند بود.

اشتراک گزاری

مطالب پیشنهادی

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.