جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

موتور هوشمند BLDC و بدنه Eco Body چگونه لرزش و صدای لباسشویی ویوا دوو را کاهش می‌دهند؟

عواملی مثل تراز نبودن یا وجود نقص فنی از جمله خراب شدن تسمه یا نقص در اتصال وزنه‌های بالانس در ماشین لباسشویی می‌تواند ایجاد سروصدا کند. اما در ماشین‌های لباسشویی جدید دوو با استفاده از موتورهای هوشمند BLDC دیگر لازم نیست نگران خرابی تسمه‌ها بود، چرا که این موتورها فاقد تسمه بوده و به نام موتورهای دایرکت درایو شناخته می‌شوند. این موتورها با استفاده از نیروی مگنت های دایمی کار کرده و حذف تسمه باعث از بین رفتن صدا و لرزش در ماشین لباسشویی شده است.

موتورهای BLDC همچنین قدرت و سرعت زیادی داشته و راندمان بالای این نوع ماشین‌ها از دیگر مزایای آن‌هاست. تکنولوژی استفاده شده در ساخت این موتورها موجب شده است تا این دستگاه‌ها برای مدتی طولانی کار کرده و آسیبی به آنها وارد نشود.

عامل دیگری که در ماشین‌های لباسشویی ویوا دوو مانع لرزش دستگاه می‌شود، بدنه منحصر به فرد Eco Body است. بدنه اختصاصی Eco Body با طراحی ویژه دیواره‌های جانبی در لباسشویی‌های دوو دارای سیستمی ضد لرزش است که موجب می‌شود دستگاه ثبات بیشتر و عملکرد بدون صدا در حین کار داشته باشد. در نتیجه هنگام کار با ماشین لباسشویی ویوا دیگر لازم نیست نگران لرزش و ایجاد سروصدا در خانه باشید.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.