علت صدای خش خش اسپیکر تلویزیون چیست؟

یکی از مشکلات مشتریان برای تلویزیون‌های دوو، صدای خش خش اسپیکر یا اختلال صدا در دستگاه تلویزیون دوو است. گاهی اوقات صدای اسپیکر تلویزیون‌های دوو همراه با خش خش بوده یا اختلال دارد.

برای رفع این مشکل ابتدا با فایل‌هایی در فرمت‌های متفاوت تمامی تنظیمات ورودی صدا و اسپیکر را بررسی کنید. اگر با تمامی فرمت‌های مختلف تست کردید؛ اما باز هم مشکلی وجود داشت، باید دوباره تنظیمات صدا را به حالت پیش فرض برگردانید. اگر با برگرداندن تنظیمات صدا به حالت پیش فرض، باز هم مشکل خش خش اسپیکر حل نشد، نشان دهنده خرابی اسمبل یا اسپیکر است. بنابراین برای تعمیر یا تعویض آن با پشتیبانی شرکت دوو هماهنگ کنید.

گاهی اوقات دلیل خش خش اسپیکر تلویزیون دوو هم می‌تواند بر اثر خرابی اتصالات اسپیکر، نویز محیطی مانند سشوار، جاروبرقی و … هم باشد. لطفا در صورت بروز هرگونه مشکل و خرابی در تلویزیون‌های دوو با پشتیبانی و نمایندگی دوو (1699) تماس بگیرید. ما در دوو همه روزه و در هر ساعتی آماده خدمت به شما هستیم.

برای عمر یا دوام بیشتر اسپیکر تلویزیون‌های دوو هم توصیه می‌کنیم از دستگاه اسپیکر به مدت طولانی استفاده نکرده و صدای دستگاه اسپیکر را در حد متعادل نگه دارید.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.