دلیل صدای کمپرسور یخچال‌ فریزر ساید بای ساید پرایم سه در دوو چیست؟

به‌طور کلی، از یخچال فریزر مخصوصاً زمانی از شبانه‌روز که محیط ساکت است، صداهایی به گوش می‌رسد، اما گاهی ممکن است این صدای معمول تغییر کرده و باعث نگرانی مصرف‌کننده شود. برای بررسی علت ایجاد این صداها، باید ابتدا بین صداهای طبیعی و غیرطبیعی تمایز قائل شویم. در واقع، بیشتر صداهایی که از یخچال فریزر پرایم سه‌در دوو به گوش می‌رسد (مانند صدای کمپرسور)، صدای طبیعی دستگاه است که در هنگام کارکردن یخچال فریزر شنیده می‌شود.

صدای کمپرسور یخچال‌ فریزر پرایم سه‌در دوو صدایی به صورت نویز است که در زمان خاموش و روشن‌شدن دستگاه شنیده می‌شود. در واقع افزایش صدای موتور یخچال با روشن‌شدن کمپرسور امری عادی است؛ چون در شروع کار، یخچال با فشار بالاتری عمل می‌کند و در ادامه، صدا کمتر خواهد شد.

شایان ذکر است که یخچال فریزر ساید بای ساید پرایم سه در دوو، دارای کمپرسور هوشمند (اینورتر دیجیتال) است. این مدل کمپرسورها در مقایسه با کمپرسورهای قدیمی 23 درصد انرژی برق کمتری مصرف و همچنین صدای کمتری تولید می‌کنند. البته با توجه به اینکه در این مدل محصول، همراه کمپرسور دو عدد فن نیز شروع به‌کار می‌کند ممکن است میزان صدا از نظر کاربران بیشتر از حد نرمال باشد.

با این وجود، اگر صداهای غیرطبیعی از یخچال به‌گوش می‌رسد، با شماره 1699 (خدمات مشتریان انتخاب‌الکترونیک) تماس بگیرید و مشکل را گزارش نمایید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.