محفظه ویژه نگهداری گوشت تازه در یخچال‌فریزر پرایم سه در چه‌طورکار می‌کند؟

انواع گوشت (مرغ، گوسفند، ماهی و…) از موادغذایی پرمصرف در خانواده‌­های ایرانی هستند و همان­طور که می‌­دانید شیوه نگهداری و ذخیره‌سازی این اقلام خیلی مهم است؛ زیرا اگر شرایط لازم برای نگهداری گوشت فراهم نباشد خیلی زود فاسد می‌شود. به‌همین منظور و برای حفظ رفاه حال خانواده‌­ها، شرکت دوو در یخچال فریزر ساید بای ساید پرایم سه‌در، محفظه نگهداری حرفه‌ای از گوشت تازه (Magic Cool Zone) را قرار داده است.

در این محفظه، دمایی متعادل (حدود 4 درجه سانتی‌گراد) جریان دارد که باعث می­‌شود مواد پروتئینی مدت زمان بیش­تری سالم بمانند و ارزش غذایی آنها حفظ شود. به علاوه­، در این محفظه مواد گوشتی منجمد نمی‌­شوند و فقط سرد باقی می‌­مانند. این موضوع باعث می­‌شود علاوه‌بر حفظ بافت طبیعی گوشت، طعم آن نیز تغییر نکند. به‌­عنوان مثال، زمانی­‌که قصد درست‌کردن استیک دارید، گوشت باید مدتی در محیط یخچال بماند. در این­‌صورت، ممکن است باکتری‌­های گوشت به سایر موادغذایی سرایت کند و به آنها آسیب بزند.

همچنین، ممکن است در حین باز و بسته‌شدن درِ یخچال، دمای گوشت تغییر کند و کیفیت خود را از دست بدهد. در محفظه حرفه‌ای نگهداری گوشت تازه، دما ثابت است و بوی آن نیز پخش نمی‌­شود. در این محفظه می­‌توانید دو روز گوشت را نگهداری و سپس برای پخت استیک اقدام نمایید. به‌طور کلی در مواقعی که می‌خواهید از مواد پروتئینی برای وعده غذایی بعد استفاده نمایید می‌توانید آن را برای چند ساعت در محفظه حرفه‌ای نگهداری گوشت قرار دهید.

برای فعال‌شدن این عملکرد، کلید Magic Zone را لمس کنید تا نشانگر مربوطه بر روی نمایشگر ظاهر شود.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.