چگونه LEDهای نورپردازی داخل یخچال فریزر پرایم سه در را تعویض کنیم؟

لامپ‌های LED داخل یخچال پرایم سه در (Prime 3 Doors) معمولا عمری طولانی دارند. این لامپ‌ها به صورت نقطه نقطه روی یک صفحه قرار گرفته‌اند، بنابراین اگر یکی از لامپ‌های LED بسوزد، قابل تشخیص نیست؛ چرا که تاثیر خیلی زیادی بر روی صفحه نورپردازی داخل یخچال فریزر ندارد و روشنایی داخل یخچال را کم نمی‌کند. به همین علت لازم به تعویض آن نیست. اما اگر می‌خواهید لامپ سوخته LED داخل یخچال را تعویض کنید، باید حتما کار تعویض لامپ LED را به تکنسین شرکت دوو بسپارید. به همین منظور می‌توانید با شماره ۱۶۹۹ (خدمات مشتریان انتخاب‌الکترونیک) تماس بگیرید.

توصیه می‌کنیم به هیچ عنوان خودتان کار تعویض لامپ LED داخل یخچال را انجام ندهید. چرا که خطر برق گرفتگی دارد و ممکن است باقی لامپ‌های LED داخل یخچال هم خراب شود.

گاهی اوقات ممکن است قاب LEDهای یخچال لکه‌دار شده و روشنایی داخل یخچال کم شود. بنابراین اگر روشنایی داخل یخچال کم شد، ابتدا قاب لامپ را با دستمال مخصوص پاک کنید؛ اما اگر لامپ پر نور نشد یا به عبارتی روشنایی داخل یخچال همچنان کم بود، می‌توانید لامپ‌های LED را تعویض کنید؛ اما خیلی ضروری نیست. همانطور که گفتیم برای تعویض لامپ‌های LED داخل یخچال، حتما کار را به تکنسین شرکت دوو بسپارید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.