چه‌زمان و چطور فیلتر سه لایه هوا را در یخچال‌فریزر پرایم سه در تعویض کنیم؟

برای ماندگاری بهتر فیلتر سه‌لایه هوا در یخچال فریزر ساید بای ساید پرایم سه‌در (Prime 3 Doors)، باید آن را هر سه ماه یک‌بار از محل خود جدا کنید و به‌مدت یک‌ساعت در معرض نور خورشید قرار دهید تا تمامی باکتری‌ها و میکروب‌ها از بین برود. عمر مفید این فیلتر 2 سال است و پس از گذشت این مدت باید فیلتر عوض شود. توجه داشته باشید که اگر فیلتر هوا خیس یا کثیف شد، می‌توانید آن را با احتیاط بشویید و پس از خشک‌کردن، دوباره از آن استفاده کنید.

اگر فیلتر هوا کثیف یا فرسوده شد و قابل استفاده نبود، باید آن را تعویض کنید. برای تعویض فیلتر سه‌لایه هوا، طبقه شیشه‌ای را به‌سمت بیرون بکشید، سپس مجموعه فیلتر را در حین فشاردادن به‌سمت چپ بچرخانید تا جدا شود. در نهایت، فیلتر جدید را از بسته‌بندی بیرون بیاورید و در محل مخصوص آن قرار دهید. فیلتر هوا که داخل قاب است را نیز جدا نمایید و بعد از تمیزکردن، مجموعه فیلتر را به سمت راست بچرخانید تا در جای خود ثابت شود.

فیلتر هایژنیک یخچال فریزر ساید بای ساید پرایم سه‌در، مجهز به لایه نانوکربن و نانوسیلور هستند و می‌توانند میکروب‌ها و باکتری‌های داخل یخچال را به‌طور کامل از بین ببرند.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.