جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

چرا اجاق‌گاز New Imperial دوو روشن نمی‌شود؟

اگر نمی‌توانید شعله اجاق‌گاز New Imperial را روشن کنید، چند علت برای این مشکل وجود دارد. در ادامه راجع به روش‌های یافتن علت این مشکل صحبت خواهیم کرد:

  • از وجود جریان گاز مطمئن شوید: علت بروز این مشکل (روشن‌نشدن اجاق‌گاز)، گاهی ­می­‌تواند مربوط به فشار گاز منطقه باشد. بنابراین، اگر اجاق‌گاز شما روشن نشد، ابتدا از وجود جریان گاز و میزان فشار آن مطمئن شوید و در صورت مساعد نبودن فشار گاز، با مسئولین مربوطه تماس بگیرید.
  • از اتصال اجاق‌گاز به برق مطمئن شوید: مطمئن شوید که اجاق‌گاز به پریز برق متصل باشد؛ زیرا در غیر این­صورت، فندک اجاق‌گاز کار نمی­‌کند.
  • بررسی کنید که فندک موقع فشار دستگیره جرقه می­زند: یکی از الزامات روشن‌شدن اجاق‌گاز، سالم‌بودن فندک است. بنابراین، اگر فندک اجاق‌گاز شما کار نمی­‌کند (جرقه نمی‌­زند)، می‌­توانید برای رفع این مشکل با شماره 1699 (خدمات مشتریان انتخاب‌الکترونیک) تماس بگیرید و مشکل را گزارش نمایید.
  • از قرارگیری صحیح سرشعله‌­ها در جای خود مطمئن شوید: محل قرارگیری سرشعله‌­ها خیلی مهم است و درصورتی‌که در جای مناسب خود قرار نداشته باشند، مسیر خروج گاز مسدود و مانع روشن‌شدن گاز می­‌شود. بنابراین، سعی‌کنید سرشعله‌­ها را در جای درست خود ثابت کنید و مطمئن شوید که سرپوش با سرشعله مطابقت دارد و سپس نسبت به روشن‌کردن اجاق‌گاز اقدام نمایید.

اگر تمام گزینه­‌های بالا را بررسی و موانع را رفع کردید و همچنان نتیجه نگرفتید، با شماره 1699 تماس بگیرید و مشکل را گزارش نمایید.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.