بهترین دما برای محفظه یخچال در یخچال فریزر ساید بای ساید پرایم سه‌در دوو چقدر است؟

برای اینکه موادغذایی داخل یخچال فریزر ساید بای ساید پرایم سه‌در (Prime 3 Doors) تازه و سالم بماند، دمای توصیه‌شده برای محفظه یخچال، 5+ درجه سانتی‌گراد است. به‌طور کلی، دمای محفظه یخچال با توجه به نیازهای شما، بین دمای 1 تا 7 درجه سانتی‌گراد قابل تنظیم خواهد بود (نحوه تغییر دما روی نمایشگر به این صورت 5+→4+→3+→2+→1+→7+→6+→5+ است).

چگونه دمای یخچال را تنظیم کنیم؟

برای تنظیم دستی دما در محفظه یخچال، باید دکمه REF. Temp که مخصوص یخچال بوده را به‌طور مکرر فشار دهید تا به دمای موردنظر در صفحه نمایش برسید. خوب است بدانید که با هر بار فشاردادن دکمه مخصوص یخچال، دمای آن به میزان یک درجه تغییر می‌کند. به این نکته باید توجه نمود که دمای نرمال یخچال 5+ است و هر چه اعداد بالاتر می‌رود محیط یخچال گرمتر می‌شود.

توصیه می‌کنیم دمای محفظه یخچال را کمتر از ۵ درجه سانتی‌گراد قرار ندهید، چون باعث یخ‌زدگی موادغذایی داخل یخچال می‌شود. گاهی اوقات ممکن است بر اثر قطع‌شدن جریان برق، دمای یخچال تغییر کند. از این‌رو، حواستان به دمای نوشته‌شده روی صفحه نمایشگر یخچال باشد تا اگر دمای آن کمتر یا بیشتر از ۵ درجه سانتی‌گراد شد، (در صورت نیاز) آن را دوباره تنظیم کنید. توصیه می‌شود تا حد ممکن دمای روی نمایشگر را تغییر ندهید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.