جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معرفی ماشین لباسشویی سنیور

تصویر نویسنده

شستشوی با کیفیت لباس ها با مصرف بهینه انرژی، حاصل بکارگیری تکنولوژی های روز در ساخت و طراحی ماشین لباسشویی سینیور دوو می باشد. در این مقاله قصد داریم به معرفی کامل ماشین لباسشویی های سنیور دوو بپردازیم. علاوه بر این بررسی می کنیم که این لباسشویی برای کدام افراد و چه خانواده هایی مناسب می باشد.

معرفی ماشین لباسشویی سینیور دوو

طراحی شکوهمند و خیره کننده بدنه این ماشین لباسشویی نظر همگان را به خود جلب می نماید. ماشین لباسشویی سینیور در دو طرح مختلف طراحی و تولید می شود. یک مدل سفید رنگ می باشد و با کد مدل DWK-9000C به بازار عرضه می شود و مدل دیگر با رنگ نقره ای و با کد مدل DWK-9000S وارد بازار می شود. بکارگیری رنگ سفید و نقره ای به نحوی می باشد که با دکوراسیون منازل هماهنگی کامل دارد و زیبایی را به ارمغان می آورد.

ماشین لباسشویی سنیور دوو با بهره مندی از موتور دایرکت درایو نسل جدید و مصرف انرژی بهینه A+++ و 14 برنامه شستشوی کاربردی، بالاترین کیفیت شستشو را برای لباس های شما به ارمغان می آورد. شما می توانید شستشوی کلیه لباس های خود و سایر اعضای خانواده ی خود را به ماشین لباسشویی سنیور بسپارید.

ماشین لباسشویی های سری سینیور دوو با ظرفیت شستشوی 9 کیلوگرم، توانایی شستشوی تمام لباس های شما و سایر اعضای خانواده را خواهد داشت. این لباسشویی برای شستشوی انواع لباس ها، حوله ها، پتو و ملحفه ها مناسب می باشد. شما می توانید لباس های فصل خود را با خیالی آسوده با ماشین لباسشویی سینیور دوو شستشو دهید. مهم نیست لباس شما از چه نوع الیافی تشکیل شده باشد کافی است که شستشوی آن را به لباسشویی سینیور بسپارید. این لباسشویی پاسخگوی مناسبی برای خانواده های پر جمعیت می باشد.

ماشیبن لباسشویی سنیور دوو

 

سایر قابلیت های سینیور

کنترل و تغییر تنظیمات ماشین لباسشویی سنیور دوو از طریق صفحه نمایش LED لمسی امکان پذیر می باشد. به لطف تکنولوژی موتور دایرکت درایو دستگاه، فرایند شستشو بدون کوچکترین لرزشی انجام می شود و لباس ها به بهترین شیوه ممکن شسته خواهند شد. سیستم پاششی دوگانه با استفاده از دو جت شستشو، آب را به خوبی به تمام لباس ها می رساند که این مساله در کیفیت شستشو لباس ها بسیار موثر می باشد. شستشو در این ماشین لباسشویی به نحوی صورت می گیرد که لباس ها کمترین میزان چین و چروک را داشته باشند. بنابراین اتوکشی لباس ها بسیار ساده تر خواهد شد.

لازم به ذکر است که ماشین لباسشویی سینیور دوو، با 130 ماه ضمانت موتور دایرکت درایو آسودگی خاطر را برای شما به ارمغان می آورد.

بیشتر بخوانید:

معرفی ویژگی های ماشین لباسشویی سنیور

اشتراک گزاری

مطالب پیشنهادی

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.