معرفی یخچال فریزرهای ساید بای ساید پارامو دوو

تصویر نویسنده

سری یخچال فریزرهای ساید بای ساید پارامو دوو، با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز، قیمت مناسب و طراحی خاص، انتخابی بسیار مناسب برای زوج‌های جوان می‌باشد. یکی از یخچال‌های سری پارامو، یخچال فریزر ساید بای ساید پارامو Counter Depth دوو و دیگری پارامو متوسط می‌باشد. طراحی یخچال‌های پارامو به نحوی می باشد که جلوه‌ی زیبایی به آشپزخانه شما می‌دهد. علاوه بر این، یخچال فریزرهای ساید بای ساید پارامو دوو امکانات بسیاری دارند که در حفظ کیفیت و ماندگاری مواد غذایی به شما کمک بسیاری خواهند کرد.

یخچال فریزر ساید بای ساید Counter Depth پارامو دوو

یخچال فریزر Counter Depth پارامو دوو به گونه‌ای طراحی می شود که با عمق مناسب خود بتواند پاسخگوی نیاز اعضای خانواده باشد. علاوه بر این، طراحی بدنه به نحوی می باشد تا هماهنگی و هارمونی کاملی را با کابینت‌ها و فضای آشپزخانه ایجاد نماید. یخچال Counter Depth پارامو دوو علاوه بر ظاهری جذاب، از امکانات بسیاری برخوردار است. بهره مندی از امکانات و قابلیت های جدید این یخچال فریزر، منجر به افزایش ماندگاری و تثبیت کیفیت مواد غذایی داخل یخچال فریزر می‌شود. یخچال فریزر ساید بای ساید Counter Depth پارامو، با 591 لیتر گنجایش مفید یخچال و 197 لیتر گنجایش مفید فریزر، یخچالی مناسب برای خانواده است.

این یخچال دارای 30 روز مهلت تست بوده و در صورتی که خرابی ذاتی وجود داشته باشد تا 90 روز قابل تعویض می‌باشد. علاوه بر این، دارای 120 ماه خدمات پس از خرید بوده و 124 ماه امکان تعویض کمپرسور دارد.

یخچال فریزر ساید بای ساید پارامو

یخچال فریزر ساید بای ساید پارامو متوسط دوو

یخچال فریزر ساید بای ساید پارامو متوسط دوو به نحوی طراحی شده است که به خوبی نیازهای خانواده را بر طرف می‌کند. برخورداری از فضایی بزرگ، عمق مناسب یخچال و قفسه‌های نگهداری مواد غذایی جادار باعث می‌شود تا شما بتوانید به آسانی مواد غذایی مورد نیاز خود را ذخیره و نگهداری نمایید. کمپرسور دیجیتال اینورتر قدرتمند، کیفیت و ماندگاری غذاهای شما را تضمین می‌کند. علاوه بر این، ظاهر جذاب و منحصر به فرد این یخچال فریزر، جلوه‌ی زیبایی را در آشپزخانه ایجاد می‌نماید. یخچال فریزر ساید بای ساید پارامو متوسط دوو، با 684 لیتر گنجایش مفید یخچال فریزر که 440 لیتر از آن متعلق به محفظه یخچال و 244 لیتر آن مربوط به محفظه فریزر است، یخچال مناسبی برای اعضای خانواده بوده و بهترین انتخاب برای زوج‌های جوان می‌باشد.

یخچال فریزر ساید بای ساید پارامو متوسط دوو همانند یخچال فریزر Counter Depth دارای 30 روز مهلت تست بوده و در صورت وجود خرابی ذاتی تا 90 روز قابل تعویض می‌باشد. علاوه بر این، دارای 120 ماه خدمات پس از خرید بوده و 124 ماه امکان تعویض کمپرسور دارد.

اشتراک گزاری

مطالب پیشنهادی

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.