معرفی ویژگی های اجاق گاز نیو ایمپریال دوو

Author picture

در این مقاله قصد داریم به معرفی تمام ویژگی های اجاق گاز نیو ایمپریال دوو بپردازیم. این اجاق‌گاز مناسب تمام افراد و خانواده‌ها می‌باشد. طراحی منحصر به فرد این اجاق‌گاز به نحوی است که با دیزاین آشپزخانه منازل هماهنگی کامل دارد. علاوه بر این، مناسب تمامی افرادی است که می‌خواهند بهترین تجربه را از آشپزی داشته باشند.
این اجاق‌گاز، با ظاهری جذاب، متفاوت و بهره‌مندی از سر شعله‌های ایتالیایی ساباف، دو شعله زمان‌دار، توربوفن مخصوص در فر جهت پخت و پز با کیفیت بهتر و همچنین کاربری آسان، ایمن و داشتن صفحه نمایش لمسی برای کنترل تمام قسمت‌ها، تجربه‌ای متفاوت و لذت‌بخش از پخت و پز را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
در ادامه این مطلب، به معرفی قابلیت‌ها و ویژگی‌های این اجاق‌گاز خواهیم پرداخت.

تجربه پخت و پز بهتر با اجاق گاز نیو ایمپریال دوو

تجربه پخت و پز بهتر با اجاق‌گاز نیو ایمپریال دوو

صفحه نمایش لمسی اجاق‌گاز نیو ایمپریال دوو، به مصرف‌کنندگان امکان تنظیم تایمر برای پختن غذای مورد نظر خود را می‌دهد. از آنجایی که این اجاق‌گاز دارای دو شعله زمان‌دار بوده، بنابراین با استفاده از این صفحه نمایش امکان کنترل و تنظیم شعله‌ها وجود دارد. در نتیجه افراد می‌توانند غذاهای خود را دقیقا مطابق مدت زمانی که برای طبخ آن وجود دارد تهیه کنند. در نتیجه غذا به بهترین شکل ممکن تهیه می‌شود. همچنین، این صفحه نمایش لمسی امکان کنترل هرچه ساده‌تر جوجه‌گردان، فن خنک‌کننده، المنت‌ها، تنظیمات مربوط به توربوفن و شعله‌های زمان‌دار را در اختیار افراد قرار می‌دهد.
علاوه بر مواردی که ذکر شد، درب گرمخانه کشویی اجاق‌گاز نیو ایمپریال دوو، که برای گرم نگه‌داشتن هرچه بهتر مواد غذایی پس از پخت استفاده می شود به شیوه‌ای کاملا ارگونومیک طراحی می شود و استفاده از آن بسیار آسان می‌باشد و کاربر می‌تواند به راحتی از آن استفاده نماید.

نظافت ساده اجاق‌گاز

صفحه یک تکه رویی اجاق‌گاز به گونه‌ای است که شستشوی آن بسیار آسان می باشد. افراد می‌توانند پس از هر پخت و پز، آن را به سادگی تمیز کنند. علاوه بر این لعاب آسان پاک شونده‌ی (ETC) بکار رفته شده داخل فر و روی سینی چربی‌گیر باعث می‌شود نظافت و تمیزکاری اجاق‌گاز ساده‌تر از قبل گردد.
شیشه‌ی کشویی داخل فر اجاق‌گاز نیو ایمپریال به صورت دو جداره طراحی می شود که به راحتی قابل جداشدن می‌باشد. این امر امکان شستشو پس از هر بار استفاده را به افراد می‌دهد.

نظافت ساده اجاق گاز نیو ایمپریال دوو
پخت کامل با اجاق گاز نیو ایمپریال

پخت کامل و با کیفیت

اجاق‌گاز نیو ایمپریال دوو با برخورداری از سرشعله‌های ایتالیایی ساباف می‌تواند گرمای شعله را به طور کاملا یکنواخت پخش کرده و بنابراین غذاها به بهترین شکل ممکن تهیه می‌شوند.
همچنین داخل فر، از المنت برقی جهت پخت و پز استفاده می‌شود. توربوفن مخصوصی که در فر این اجاق‌گاز به کار می رود، حرارت را به طور کاملا یکنواخت داخل فر به گردش در می‌آورد و در نتیجه فرایند پخت و پز با بهترین کیفیت انجام می‌شود. امکان تنظیم دمای دقیق فر نیز کاملا قابل کنترل بوده و شما می‌توانید دمای فر را روی نمایشگر لمسی به میزان دلخواه تنظیم نمایید.

آشپزی ایمن با اجاق‌گاز نیو ایمپریال دوو

اجاق‌گاز نیو ایمپریال دوو با استفاده از فن خنک کننده‌ای که دارد، میزان دمای صفحه رویی اجاق‌گاز را پایین می آورد و ایمنی را برای مصرف‌کننده بالا می‌برد. در این اجاق‌گاز قابلیت قفل کودک نیز موجود می‌باشد. با فعال‌کردن آن، پنل اجاق‌گاز به طور کامل از دسترسی کودک خارج می شود و استفاده از اجاق‌گاز برای کودکان امکان‌پذیر نمی‌باشد. این امر موجب افزایش ایمنی نیز خواهد بود.

آشپزی ایمن با اجاق گاز نیو ایمپریال دوو

اشتراک گزاری

مطالب پیشنهادی

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.