Search
Close this search box.

معرفی قابلیت‌های شستشو در ماشین‌های لباسشویی کاریزمای دوو

Author picture

در این مطلب قصد داریم به معرفی برنامه‌های شستشوی ماشین‌های لباسشویی کاریزمای دوو بپردازیم. ماشین لباسشویی کاریزمای دوو، با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز، تجربه‌ای متفاوت از شستشوی لباس‌ها را خلق کرده و لباس‌ها مانند روز اول تمیز و پاکیزه می‌شوند. لباسشویی کاریزمای دوو با ساختار بدنه طرح اکو، درام زمردی، تکنولوژی نانو سیلور، موتور دایرکت درایو با تراز مصرف انرژی A+++ و با داشتن 15 برنامه شستشوی کابردی، آرامش و آسودگی خاطر بابت شستشویی بی‌عیب و نقص لباس‌ها را برای شما به ارمغان می‌آورد.
ماشین لباسشویی کاریزمای دوو با بهره‌مندی از 15 برنامه مختلف جهت شستشوی کامل لباس‌ها به شما این امکان را می‌دهد که در کنار شستشویی کامل و بی‌نقص، از الیاف لباس‌ها در حین فرایند شستشو محافظت می‌کند. در ادامه مطلب، به معرفی و توضیح هریک از این برنامه‌ها می‌پردازیم:

برنامه‌های شستشوی Cotton و Cotton Eco ماشین لباسشویی کاریزما

برای شستشوی تمامی لباس‌های کتانی و پنبه‌ای که رنگ ثابتی دارند مناسب‌ترین حالت شستشو، برنامه شستشوی Cotton می‌باشد که علاوه بر شستشوی کامل لباس‌های کتانی، از الیاف این نوع لباس‌ها محافظت می‌کند. حالت Cotton Eco، برای محافظت حداکثری از الیاف لباس‌های کتانی طراحی شده است. علاوه بر این در هر دو حالت، از کمرنگ شدن و یا آسیب دیدن رنگ لباس‌ها جلوگیری کامل می‌شود.

قابلیت شستشو با بخار یا Steam Care ماشین لباسشویی کاریزما

بهترین راه برای شستشوی لباس‌هایی که بیش از حد کثیف شده‌اند، شستشو با استفاده از بخار داغ است. قابلیت Steam Care در ماشین لباسشویی کاریزمای دوو، این امکان را برای همه اعضای خانواده فراهم می‌کند تا لباس‌های خود را به بهترین شکل ممکن ضدعفونی کنند.

شستشوی لباس‌های ظریف با قابلیت Sensitive

لباس‌هایی با بافت پارچه‌ی نازک و ظریف مانند انواع لباس زیر، لباس‌های لطیف و مواردی از این قبیل؛ باید با درجه حرارت خاصی تمیز شوند. قابلیت Sensitive ماشین لباسشویی کاریزما به خوبی امکان شستشوی لباس‌های ظریف را فراهم می‌کند.

برنامه شستشوی All In ماشین لباسشویی کاریزما

هنگام شستشوی همه لباس‌ها به صورت یک‌جا، می‌توان از قابلیت All In در ماشین لباسشویی کاریزمای دوو استفاده کرد.

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی کاریزمای دوو

حالت شستشوی Synthetic

برای شستشوی انواع لباس‌ها با الیاف مصنوعی، الیاف پلی‌آمید، پلی استر و … از حالت Synthetic استفاده می‌شود.

برنامه شستشوی Heavy Wash ماشین لباسشویی کاریزما

قابلیت Heavy Wash به شما این امکان را می‌دهد که حجم زیادی از لباس‌های کثیف را به راحتی و به صورت یک‌جا شستشو دهید.

قابلیت Hand Wash ماشین لباسشویی کاریزما

شستشوی برخی از لباس‌های رنگی مشکلاتی مانند رنگ پس دادن یا ترکیب شدن رنگ لباس‌ها با یکدیگر را دارند. شستشوی این لباس‌ها بهتر است که با دست انجام گردد. تکنولوژی Hand Wash در ماشین لباسشویی کاریزمای دوو برای همین موضوع طراحی شده است و با شستشوی متناسب با الیاف این لباس‌ها، به حفظ رنگ و سلامت الیاف لباس‌های رنگی کمک می‌کند.

برنامه Anti-Stain

برنامه Anti-Stain بهترین راهکار برای حذف لکه‌های روی لباس‌ها می‌باشد. میزان دفعات شستشو و همچنان دمای آب در این قابلیت به نحوی می باشد که لکه‌های سخت را از بین می برد و پاکیزگی مجدد را به لباس‌های شما هدیه می‌دهد.

برنامه Drum Clean ماشین لباسشویی کاریزما

این برنامه برای شستشوی محفظه درام زمردی ماشین لباسشویی کاریزمای دوو به کار می‌رود. در این حالت محفظه درام کاملا تمیز و ضدعفونی شده و آماده شستشوی لباس‌ها به بهترین شکل ممکن خواهد شد.

قابلیت Wool برای شستشوی لباس‌های پشمی

لباس‌های پشمی برای حفظ ظاهر لباس و سالم ماندن الیاف آن همواره به شستشوی خاص و مناسبی احتیاج دارند. برنامه Wool بهترین گزینه برای شستشوی لباس‌های پشمی می‌باشد.

قابلیت شستشوی سریع (Express 19) ماشین لباسشویی کاریزما

قابلیت شستشوی سریع ماشین لباسشویی کاریزمای دوو، لباس‌ها را در مدت 19 دقیقه با بهترین کیفیت شستشو می‌دهد. زمانی که فرصت کافی برای شستشوی لباس‌های خود ندارید این قابلیت فوق‌العاده، لباس‌های شما را در کمترین زمان ممکن شستشو می‌دهد.

حالت Rinse + Spine ماشین لباسشویی کاریزما

برنامه Rinse برای آبکشی لباس‌ها بکار می‌رود. در مراحل نهایی شستشو برای آبکشی لباس‌ها در حین شروع فرایند خشک کردن لباس‌ها بکار می‌آید. این قابلیت در کنار برنامه Spine که برای خشک کردن آب لباس‌ها بکار می‌رود، منجر می‌شود تا تمام لباس‌های شما پس از شسته شدن به خوبی خشک شوند.

انواع شستشو لباس ها با ماشین لباسشویی کاریزمای دوو

 

قابلیت تخلیه یا Drain

این حالت برای تخلیه هرچه سریع‌تر آب و مواد شوینده داخل محفظه درام زمردی بکار می‌رود. با استفاده از این قابلیت می‌توانید فرایند شستشو را متوقف کنید.
همانطور که بررسی شد، ماشین لباسشویی کاریزمای دوو دارای برنامه‌های شستشوی متنوع و متعددی بوده که افراد می‌توانند برحسب نیازها و نوع لباس، از آن برای شستشوی لباس‌های خود و سایر اعضای خانواده استفاده کنند. همواره باید به این نکته توجه داشته باشید که لباس‌های شما از چه جنسی بوده و باید به چه نحوی شستشو شوند. برای این موضوع باید به برچسب‌های پشت لباس‌ها نیز توجه کنید. روی تمامی این برچسب‌ها نحوه‌ی شستشو و موارد احتیاطی ذکر شده‌است. پس از آن شما می‌توانید با آرامش خاطر به شستشوی تمامی لباس‌های خود بپردازید.

اشتراک گزاری

مطالب پیشنهادی

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.