جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

هوم بار یخچال فریزرهای دوو و مزایای آن

تصویر نویسنده

تصور کنید که در یک روز گرم تابستانی خسته کننده به منزل می رسید. آنچه که در لحظه نیاز آن احساس می شود، لذت نوشیدن یک نوشیدنی دلچسب، خنک و گوارا ‌می‌باشد. امروزه دسترسی همیشگی به نوشیدنی خنک و گورا از هر زمانی ساده‌تر و سریع‌تر ‌می‌باشد. لوازم خانگی برند دوو، امکانات و قابلیت های مختلفی را در اختیار مخاطبین خود قرار می دهد که علاوه بر سهولت در استفاده از این نوع یخچال فریزرها و ارائه‌ی امکانات مدرن در قسمت های مختلف، میزان مصرف انرژی آن ها را نیز کاهش می دهد. هوم بار (Home Bar)، یکی از بهترین و موثرترین قابلیت هایی است که بر روی درب یخچال ها تعبیه می شود. اما هوم بار چیست و یخچال فریزرهای حاوی هوم بار برند دوو، چه مزایایی را نسبت به سایر دستگاه ها دارند؟

در این محتوا قصد داریم به معرفی هوم بار و مزایای آن ها در یخچال فریزرهای دوو بپردازیم. همچنین کاربرد آن در مصارف روزانه را برای شما خوانندگان ارجمند شرح می دهیم.

هوم بار یخچال فریزرهای دوو چیست

Home Bar، محفظه‌ی جذاب و مینیمال روی درب یخچال فریزرهای دوو ‌می‌باشد که دسترسی هرچه راحت‌تر به مواد غذایی مختلف مخصوصا نوشیدنی ها را برای شما ممکن می سازد. علاوه بر دسترسی سریع‌تر و راحت‌تر، هوم بار منجر به کاهش مصرف انرژی نیز می شود. این امر از آنجایی صورت می پذیرد که با استفاده از Home Bar، دیگر نیاز نیست که دائما درب یخچال را باز کنید. تنها کافی است که اقلام پر مصرفی که باید همواره در دسترس باشند را در قسمت محفظه‌ی هوم بار قرار دهید. به لطف Home Bar، میزان مصرف انرژی یخچال جهت خنک سازی محفظه‌ی آن به شکل چشمگیری کاهش میابد.

اگر شما و اعضای خانواده‌ی خود به طور مکرر به سراغ یخچال می روید و احتیاج دارید تا نوشیدنی های خنک و مورد علاقه‌ی خود را سریعا در دسترس خود داشته باشید، بدون شک بهترین انتخاب برای شما، یخچال فریزرهای مجهز به هوم بار ‌می‌باشد. شما می توانید، اجناس مورد نیاز خود را در هوم بار یخچال های دوو قرار دهید و هر زمان که به آن احتیاج داشتید از آن استفاده کنید.

هوم بار چیست

مزایای استفاده از هوم بار چیست

اگر بخواهیم کاربرد های Home Bar یخچال های دوو را یکی یکی بررسی کنیم، می توان آن ها را به صورت زیر مورد بررسی قرار دهیم:

کاربرد اصلی Home Bar، تسهیل دسترسی افراد به مواد غذایی مورد نیازشان ‌می‌باشد. اگر افراد مواد غذایی مورد نیاز خود را در هوم بار نگهداری کنند، می توانند در مصرف انرژی صرفه جویی نمایند. اما چگونه؟ همانطور که قبلا اشاره کردیم، استفاده از هوم بار منجر به استفاده کمتر از درب اصلی یخچال فریزر می شود. با کاهش باز و بسته شدن درب اصلی یخچال، سرمای کمتری از محفظه‌ی یخچال خارج می شود. در نتیجه کمپرسور کمتر از حالت عادی به خنک سازی محفظه یخچال مشغول می شود. به همین علت مصرف انرژی یخچال فریزر تا حد چشمگیری کاهش میابد.

علاوه بر این، هنگامی که سرمای کمتری هدر رود، مواد غذایی برای مدت بیشتری و به طور موثرتری سالم باقی می مانند.

هوم بار یخچال های دوو چگونه منجر به کاهش مصرف انرژی می شود

Home Bar های تعبیه شده در یخچال فریزرهای دوو، به علت طراحی دو جداره و منحصر به فردی که دارند مانند عایق حرارتی عمل می کنند و مانع از تبادل حرارتی بین محفظه‌ی یخچال فریزر و محیط بیرونی می شوند. اما علاوه بر این مورد، در پشت درب یخچال های حاوی هوم بار دوو، برگ برنده‌ی نهایی در کاهش مصرف انرژی یافت می شود.

در طراحی درب حاوی Home Bar یخچال فریزهای دوو، از سامانه‌ی سرمایش فلزی Metal Ice Cooling استفاده می شود. این سامانه در حقیقت دیوار دفاعی نهایی یخچال فریزرهای دوو برای جلوگیری از هدر رفت دمای محفظه‌ی یخچال فریزر ‌می‌باشد. این سامانه در واقع یک پنل استیل ‌می‌باشد که در درب هوم بار به کار می رود. این پنل یک پوشش قدرتمند و مقاوم ‌می‌باشد که جلوی هرگونه تبادل حرارتی را می گیرد.

 

هوم بار و فناوری سرمایش فلزی

جمع بندی

اکنون که در مورد مزایای استفاده از تکنولوژی Home Bar صحبت شد، نکته ای را حتما در نظر داشته باشید. توجه کنید که شما بایستی همواره میزان مصرف خود و نیاز به دسترسی سریع و آسان به مواد غذایی را در نظر بگیرید و سپس اقدام به خریداری یخچال فریزر مد نظرتان کنید. اگر روزانه به میزان دفعات زیادی به سراغ یخچال می روید، یا اینکه اهل مصرف زیاد نوشیدنی های مختلف هستید، خرید یخچال فریز مجهز به سامانه ی هوم بار اقدام هوشمندانه ای است.

اشتراک گزاری

مطالب پیشنهادی

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.