جشنواره عیدی از نو ویژه ماشین لباسشویی‌ها و تلویزیون‌های دوو

تا ۱۹ تیرماه با خرید و نصب تلویزیون‌ها و ماشین لباسشویی‌های دوو تا سقف ۱۰۰۰۰۰۰۰ ریال عیدی بگیرید.

عیدی بهاره دوو فقط به کسانی تعلق خواهد گرفت که در بازه زمانی مشخص هرکدام از تلویزیون‌های ۵۰ اینچ به بالا و همه ماشین لباسشویی‌ دوو را خریداری و از طریق نمایندگی‌های معتبر نصب کرده‌باشند.
با تماس با شماره ۱۶۹۹ از هرجای ایران می‌توانید از نزدیک‌ترین فروشگاه و یا نمایندگی معتبر دوو باخبر شوید.

جشنواره عیدانه دوو به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که ماشین لباسشویی های دوو را از ۲۰ اردیبهشت‌ماه و تلویزیون‌های دوو را از ۵ خردادماه تا ۱۹ تیرماه ۱۴۰۱ خریداری و نصب کنند.

عیدی جشنواره عیدی از نو دوو

نصب محصول

به منظور بهر ه مندی از مزایای گارانتی محصول، فقط و فقط با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.

دریافت کد عیدی

پس از نصب محصولات جشنواره و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده، یک کد عیدی شش حرفی به شماره پذیرش مصرف کننده اختصاص داده خواهد شد. این کد به همراه مبلغ عیدی (به‌صورت تصادفی تا سقف ۱۰۰۰۰۰۰۰ ریال)، از طریق پیامک برای مشتری ارسال خواهد شد.

فعال سازی کد عیدی

پس از دریافت کد عیدی به منظور فعالسازی آن، با مراجعه به صفحه جشنواره نقدی (entekhabelectronic.ir) اطلاعات درخواست شده را ثبت نمایید.
این اطلاعات درخواست شده را ثبت (این اطلاعات شامل کد عیدی ، شماره پذیرش ، شماره شبا و شماره همراه است) و پس از آن، برای فعالسازی کد عیدی گزینه ثبت نهایی را انتخاب کنید.

توجه: در صورت بروز هرگونه مشکل در ثبت، با برقراری تماس با شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسرکشور از راهنمایی کارشناسان بخش جشنواره‌های فروش دوو استفاده کنید.

نحوه دریافت عیدی نقدی جشنواره

پس از تایید شماره شبا مبلغ عیدی، ظرف مدت 1ماه واریز و از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

برای فعال سازی کد تخفیف دریافت شده در هنگام خرید، از اینجا اقدام کنید

نکات مهم

۱- فعال‌سازی فقط از طریق شماره موبایلی که به مرکز ارتباط با مشتریان اعلام کرده اید امکان پذیر است.
۲- شماره شبا حتما بایستی به نام همان شخصی باشد که هنگام نصب محصول اعلام نموده‌اید.
تذکر: شماره شبا مربوط به حساب راکد یا بانکهای تلفیق شده نباشد.
۳-شماره پذیرش خود را پس از درخواست نصب محصول ، از طریق پیامک دریافت نموده اید.
۴- عیدی بهاره دوو فقط به کسانی تعلق خواهد گرفت که در بازه زمانی مشخص هرکدام از ماشین لباسشویی‌های دوو را خریداری و از طریق نمایندگی‌های معتبر نصب کرده‌باشند.