جشنواره نقدی دوو به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که محصولات مشمول جشنواره را از بیست و پنجم دیماه سال ۱۴۰۰ تا پایان زمان جشنواره خریداری و نصب نمایند.

منظور از مناطق ویژه ، استان های : آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، همدان، ایلام، خوزستان، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، لرستان و زنجان می‌باشد.

هدایای جشنواره عیدی از نو دوو

نصب محصول

به منظور بهر ه مندی از مزایای گارانتی محصول، فقط و فقط با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.

توجه: مهلت اخذ پذیرش نصب تا پایان روز دوشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ می‌باشد .

دریافت کد تخفیف

پس از نصب محصولات مشمول جشنواره و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ،یک عدد کد تخفیف به شماره پذیرش مصرف کننده اختصاص داده خواهد شد. این کد حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف می‌باشد. این کد تخفیف از طریق پیامک برای مصرف کننده ارسال خواهد شد.

توجه : مهلت مراجعه به صفحه فعالسازی کد تخفیف تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۱ می‌باشد .

فعال سازی کد تخفیف

پس از دریافت کد تخفیف به منظور فعالسازی آن، با مراجعه به صفحه فعالسازی کد تخفیف جشنواره اطلاعات درخواست شده را ثبت نمایید.

این اطلاعات شامل : کد تخفیف ، شماره پذیرش ، شماره شبا و شماره همراه می‌باشد.پس از ثبت اطلاعات، جهت فعالسازی کد تخفیف گزینه ثبت نهایی را انتخاب نمایید .
توجه : در صورتی که عملیات فعال سازی کد تخفیف به درستی انجام شود، مراتب فورا از طریق پیامک به اطلاع شماخواهد رسید. در غیر اینصورت می‌توانید با برقراری تماس با شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسرکشور از راهنمایی کارشناسان بخش جشنوار ه‌های فروش دوو استفاده نمایید.

نحوه دریافت هدیه نقدی جشنواره

پس از تایید شماره شبا مبلغ هدیه جشنواره ، حداکثر ظرف مدت سه هفته واریز و از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد .

برای فعال سازی کد تخفیف دریافت شده در هنگام خرید، از اینجا اقدام کنید

نکات مهم

۱- فعال‌سازی فقط از طریق شماره موبایلی که به مرکز ارتباط با مشتریان اعلام کرده اید امکان پذیر است .

۲- شماره شبا حتما بایستی به نام همان شخصی باشد که هنگام نصب محصول اعلام نموده‌اید .

تذکر: شماره شبا مربوط به حساب راکد یا بانکهای تلفیق شده نباشد

۳-شماره پذیرش خود را پس از درخواست نصب محصول ، از طریق پیامک دریافت نموده اید .

۴- کد تخفیف فقط به خریدارانی تعلق می‌گیرد که محصولات شامل جشنواره ( ارائه شده در جدول) را از تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ تا پایان زمان جشنواره، خریداری و نصب نموده باشند.