معرفی ویژگی های جاروبرقی های اسپرو دوو

نیاز به داشتن منزلی پاکیزه وتمیز از اساسی ترین نیاز ها و دغدغه های هر خانواده می باشد. جاروبرقی های اسپرو بیسیک و اسپرو لاکچری دوو، با برخورداری تکنولوژی های روز، با حذف گرد و خاک و آلودگی ها از منزل شما، آرامش خاطر را برای شما و سایر اعضای خانواده به ارمغان می آورد. در این مقاله قصد داریم به معرفی ویژگی ها و تکنولوژی های بکار رفته در جارو برقی های سری اسپرو دوو بپردازیم.

ظاهری شیک و جذاب با بکارگیری اصول ارگونومی از ویژگی های بارز سری جارو برقی های اسپرو دوو می باشد. یکی از مهم ترین قابلیت های هر جاروبرقی، توان مصرفی و قدرت مکش جاروبرقی می باشد. جاروبرقی اسپرو دوو با استفاده از پربازده ترین موتورهای اروپایی با توان مصرفی 2100 وات و قدرت مکش 650 وات، هر نوع آلودگی را به راحتی حذف می کند و محیطی پاکیزه و عاری از هرگونه گرد و غبار را به شما هدیه می دهد. علاوه بر این، شما می توانید با استفاده از پنل نمایشگر LED، وضعیت محفظه جارو برقی، دور موتور و میزان قدرت جاروبرقی را مشاهده نمایید.

در ادامه، به صورت مجزا، هر یک از ویژگی های جاروبرقی های اسپرو بیسیک و لاکچری را برسی خواهیم کرد.

طراحی ارگونومیک و قابلیت کنترل روی دسته

دسته جاروبرقی های اسپرو دوو به صورت کاملا ارگونومیک طراحی شده به طوری که کاربر به آسانی بتواند از جارو برقی استفاده نماید. علاوه بر این کاربر می تواند با استفاده از کلیدهای موجود روی دسته جاروبرقی، وسیله را خاموش و روشن کند و یا قدرت مکش دستگاه را تنظیم نماید.

نسل جدید فیلترها با جاروبرقی اسپرو دوو

جاروبرقی اسپرو با برخورداری از فیلترHEPA 13، بهترین تجربه از پاکیزگی را به شما هدیه می دهد. این فیلتر گرد و غبار را از هشت لایه عبور می دهد و در نتیجه محیطی تمیز و عاری از هرگونه گرد و غبار ایجاد می کند.

تسلط بر عملکرد جاروبرقی اسپرو با استفاده از نمایشگر LED

به لطف نمایشگر LED این دستگاه،  مواردی چون پر بودن محفظه نگهدارنده، وضعیت کثیف شدن فیلتر  HEPA و قدرت موتور و مکش موتور قابل مشاهده می باشد.

خانه‌ای تمیز با برس توربو (Turbo Brush) جاروبرقی اسپرو

جاروبرقی اسپرو دارای برس توربو می‌باشد. این برس باعث می‌شود، پرزها و موها از الیاف فرش به نحوی جدا شوند که کوچک‌ترین آسیبی به الیاف حساس و ظریف فرش وارد نشود. این قابلیت برای افرادی که آلرژی داشته و یا در منزل خود حیوان خانگی دارند، بسیار مفید می‌باشد.

نسل جدید توربوفن
محفظه ی جاروبرقی اسپرو

محیطی تمیز و سالم با نسل جدید محفظه جاروبرقی

محفظه جاروبرقی اسپرو دوو، با ظرفیت 4.5 لیتر منجر به استفاده از دستگاه برای مدت طولانی تری می شود. این محفظه از الیاف سوزنی غیر بافت (Non-Woven)  تهیه می شود. این نوع  الیاف به فیلتر کردن هرچه بهتر و موثرتر جهت نگهداری بیشتر گرد و غبار کمک می کند.

دسترسی آسان و ارگونومیک به ملحقات

جاروبرقی های اسپرو دووگیره نگهدارنده ملحقات دارد که با استفاده از آن می توان به اقلامی چون برس پرده، برس مبل و گوشه پاک کن، به بهترین و راحت ترین شکل ممکن دسترسی کامل داشت.

شعاع پاکسازی بالا

این محصول، سیمی به طول 8 متر دارد که این سیم امکان استفاده از دستگاه را تا شعاع 11 متر فراهم می کند. این امر موجب به سهولت در پاکسازی و جابه جایی کمتر می شود.

تمیزکاری آسان با جاروبرقی اسپرو

جمع بندی

جاروبرقی های اسپرو بیسیک و لاکچری دوو، برای سطوح مختلف منزل مانند پرده ها، مبلمان، فرش ها و قالی های ظریف و موکت ها و فرش های ضخیم با الیاف بلند کارایی دارد. با توجه به کلیه مواردی که گفته شد، این محصولات، پاسخ گوی نیاز تمام اعضای خانواده برای داشتن منزلی پاکیزه خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

معرفی جاروبرقی های اسپرو دوو

اشتراک گزاری

مطالب پیشنهادی

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.