پایان یافت
چطور در جشنواره شرکت کنم؟
جشنواره آخرین تخفیف قرن دوو تا تاریخ هفتم دی ماه تمدید شد، لذا تا این تاریخ می توان نسبت به خرید و نصب محصولات جشنواره اقدام نمود.
جشنواره دوو از پنجم آذر ماه آغاز و به مدت محدود ادامه دارد.

کارت تخفیف به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که محصولات خود را از پنجم آذر ماه تا سی ام آذر ماه ۱۳۹۹ خریداری و نصب نمایند.

مهلت فعالسازی کارت تخفیف تا ۴۸ ساعت پس از نصب محصول و مهلت خرید مجدد از طریق کارتهای فعال شده ، تا پایان اسفند ماه سال ۱۳۹۹ می باشد و شرکت دوو پس از آن مسئولیتی در قبال کارت‌های ارائه شده به فروشندگان نخواهد داشت.

هدایای جشنواره دووست
تا
۷,۰۰۰,۰۰۰
میلیون ریال کارت هدیه
تلویزیون‌های هوشمند
تا
۴۰,۰۰۰,۰۰۰
میلیون ریال کارت هدیه
یخچال‌های ساید بای ساید
تا
۱۲,۰۰۰,۰۰۰
میلیون ریال کارت هدیه
یخچال فریزرهای
تا
۱۵,۰۰۰,۰۰۰
میلیون ریال کارت هدیه
ماشین لباس شویی‌های
تا
۶,۰۰۰,۰۰۰
میلیون ریال کارت هدیه
اجاق گازهای
تا
۱۰,۰۰۰,۰۰۰
میلیون ریال کارت هدیه
ماشین ظرف شویی‌های
نصب محصول
به منظور بهر ه مندی از مزایای گارانتی محصول، فقط و فقط با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.
دریافت کارت هدیه
پس از نصب محصولات مشمول جشنواره و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ،یک عدد کارت تخفیف به شما مصرف کننده محترم تحویل داده خواهد شد. این کارت، حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف و همچنین یک کد خرید اینترنتی دارای پوشش می‌باشد که تنها در صورت تمایل به خرید اینترنتی می بایست پوشش روی کارت، خراشیده شود.
نحوه فعال سازی کارت
پس از دریافت کارت هدیه به منظور فعالسازی آن، شماره سریال ۱۸ رقمی کارت گارانتی محصول خود را به همراه کد تخفیف مندرج در کارت عیناً و بدون کم و کاست، مطابق با نمونه زیر، به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۴۳۵ ارسال نمایید.
عملیات فعالسازی این کارت از طریق مراجعه به وب سایت رسمی شرکت دوو به آدرس اینترنتی www.Daewoo.ir نیز امکان پذیر می‌باشد.
توجه : در صورتی که عملیات فعال سازی کارت به درستی انجام شود، مراتب فورا از طریق پیامک به اطلاع شماخواهد رسید. در غیر اینصورت می‌توانید با برقراری تماس با شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسرکشور از راهنمایی کارشناسان بخش جشنوار ه‌های فروش دوو استفاده نمایید.
نحوه استفاده از کارت
خریدار می‌تواند مبلغ اعتبار کارت هدیه خود را پس از فعالسازی، به عنوان تخفیف در خریدهای بعدی از فروشگاه‌هایی که لیست آن‌ها در وب سایت دوو وجود دارد،استفاده نماید.

همچنین می‌توان از اعتبار این کارت برای خریدهای اینترنتی بعدی با مراجعه به وب سایت www.Daewoo.ir بهره مند شد.

برای فعال سازی کد هدیه دریافت شده در هنگام خرید، از اینجا اقدام کنید
نکات مهم
۱- در صورتی که خریدار قصد خرید اینترنتی دارد بایستی قسمت دارای پوشش را خراشیده و از کد تخفیف اینترنتی استفاده نماید.فروشنده از دریافت کارت های مخدوش شده معذور می‌باشد.
۲- فروشندگان گرامی بایستی قبل از تحویل گرفتن کارت حتما از فعال بودن آن اطمینان حاصل نمایند. برای این کار کافیست کد تخفیف مندرج روی کارت را از طریق پیامک برای سامانه ۳۰۰۰۳۴۳۵ ارسال نموده و نتیجه آن را از همان سامانه دریافت نمایند.همچنین این استعلام از طریق سامانه باشگاه فروشندگان نیز امکان پذیر می‌باشد
تذکر: لازم به ذکر است از دریافت کارت‌های تخفیفی که قسمت دارای پوشش آن مخدوش شده است جدا اجتناب فرمایید.
۳- کارت تخفیف به مشتریانی تعلق خواهد گرفت که محصولات خود را از پنجم آذر ماه تا سی ام آذر ماه ۱۳۹۹ خریداری و نصب نمایند.
۴- مهلت فعالسازی کارت تخفیف تا ۴۸ ساعت پس از نصب محصول و مهلت خرید مجدد از طریق کارتهای فعال شده، تا پایان اسفند ماه سال ۱۳۹۹ می باشد و شرکت دوو پس از آن مسئولیتی در قبال کارت‌های ارائه شده به فروشندگان نخواهد داشت.